CNC forgácsoló gépkezelő (Sárospatak)

Jelentkezési határidő: 2019.06.30

CNC forgácsoló gépkezelő munkakörbe új munkatársakat keresünk az alábbi gépekre:

SKODA FCW 150 – Horizontális fúró – marómű

továbbá

MAZAK VTC 820/30 függőleges tengelyű CNC megmunkálóközpontra

Feladatok

  • CNC gépkezelés, felügyelet
  • Programok behívása, egyszerűbb megmunkálóprogramok megírása
  • Megmunkálószerszámok be- és kitárazása, lapkacserék
  • Szerszámbemérések programból, szükséges korrekciók elvégzése
  • Megmunkált méretek önellenőrzése mérőeszközökkel, bemérés a gépen lévő mérőrendszerrel
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Szakmai elvárásaink

  • CNC gépkezelői végzettség, érettségi
  • CNC gépek, megmunkálóközpontok kezelésében való jártasság
  • gyakorlat
  • Számítógép alapfokú ismerete
  • Többműszakos műszakrend vállalása

Előnyök

  • Heidenhain és/vagy MAZAK Smooth G vezérlés ismerete
  • angol vagy német nyelvtudás

Személyes készségek, képességek

  • Kiváló problémamegoldó és priorizálási képesség
  • Megoldásorientált, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Innovatív gondolkodás, proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Modern, színvonalas, munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Dinamikus, támogató csapat, jó hangulatú munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, hosszútávú karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Sárospatak